SLUŽBY

Řezaná grafika


Řezaná grafika je dnes standartem při výrobě reklamy. Nabízíme širokou škálu materiálů a barev od 2 do 10letých folií. Řezaná grafika je vhodná pro využití na širokou škálu materiálů, například: bannery, reklamní poutače, magnetické fólie, vozidla, výlohy, světelné panely, nábytek, spotřebiče a mnoho dalších a lze ji použít jak pro interiér tak i pro exteriér. Na řezanou grafiku také lze digitálně tisknout.

 
Celopolep (wraping)


Celopolep (wraping) je možnost jak změnit vzhled vašeho vozu a zároveň ochránit lak před poškozením a vlivům počasí. Na celopolep vozidel používá naše firma colorchange folie vysoké kvality, s dlouholetou životností. Pokud nechcete měnit vzhled vašeho vozu ale jde Vám o ochranu laku nabízíme variantu v podobě čiré fólie stoneprotect, která je ideálním řešením.


Proč si nechat zhotovit celopolep?

  • ochrana laku, po odstranění fólie je lak jako nový
  • snadný návrat k původní barvě
  • velká škála barev, možnost celotisku grafiky
  • vyšší výnos při prodeji vozidla díky zachování původního laku
  • z 90% je celopolez levnější a rychlejší než celolak (cca 2-3dny)

Malba na fasádu


Malba na fasádu je možnost velkoplošné reklamy, která opět přichází do módy. Malbu provádíme vodě odolnými fasádními barvami ve velké škále barev s dlouhodobou barevnou stálostí. Malbu lze realizovat na různé druhy fasád, jak venkovních tak i interiérových.


Polepy vozidel


Zhotovujeme reklamní polepy všech druhů osobních, nákladních, užitkových vozidel. Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti vývoje materiálů. Reklamu na vozidlo děláme několika zbůsoby, které lze zkombinovat. Například: celopolep colorchange folií vmnoha barvách, popřípadě s digitálním potiskem a následnou laminací, Dále používáme takzvanou okenní grafiku, tištěnou na speciální děrovanou folii(One way vision) zajišťující dobrou viditelnost z vozidla. Fólii lze laminovat. Další možností polepu Vašeho automobilu je řezaná grafika, nebo magnetická folie, jejíž výhodou je možnost opětovného použití a to bez jakéhokoli poškození laku vozu.


Velkoplošný tisk


Velkoplošný tisk se dnes stal nedílnou součástí reklamy. Nabízíme Vám vysokou kvalitu tisku za příznivé ceny. K tomu využíváme široký sortiment materiálů, jako jsou bannery, samolepící folie, různé druhy textílií, plastové a kartónové desky a další. Na veškeré materiály tiskneme v barevném podání CMYK. Vyšší odolnost Vám zajistí laminace požadovaného materiálu.


Tiskoviny


Tiskoviny navrhujeme a vyrábíme velikou škálu tiskovin v libovolných kombinacích barev, jednostranný i oboustranný tisk pro vizitky, letáky, reklamní kartónové desky, poukázky, pozvánky, blahopřání, oznámení atd.


Potisk textilu


Potisk textilu je vhodný dárek, propagace firemy, prostor pro recesi. Potisk textilu je vhodný na trička, mikiny, fleece, polokošile, čepice a mnoho jiných textilních výrobků.


Technologie potisku:

  • sítotisk - tato technologie je vhodná pro větší počet textilu a to již od 20 ks
  • zažehlovací fólie - již od 1ks textilu
  • strojní vyšívání
PVC bannery, roll-up


Naše firma nabízí PVC bannery, které lze umístit na ploty, fasády, billboardy nebo i do interiéru. Velkou výhodou bannerů je, že jsou rolovatelné, přenosné, omyvatelné a barevně stálé. Též provádíme svařování okrajů, očkování kovovými pochromovanými oky, montáž a demontáž.

Dále nabízíme Roll-upy ve dvou variantách  economy a exclusive v rozměru 85 x 200 a 100 x 200 cm.
Tyto roll-up stojany jsou vhodné do interiéru jako prezentace na školení, pro prezentaci výrobků. Jsou oblíbené pro jejich rychlé a jednoduché použití.

3D Plastická písmena, nápisy i loga


Naši firma nabízí výrobu a instalaci 3D plastických písmen, nápisů, log. Vše zhotovujeme z tvrzeného polystyrenu. 3D Plastická písmena, nápisy i loga instalujeme přímo na fasády, popřípadě s odsazením nebo na konstrukci.


Polepy výloh a obchodů


Polepy výloh provádíme fólií řezanou do všech tvarů, tištěnou s možností laminace, nebo dírkovanou one way vision fólií, také s potiskem i laminací. Také instalujeme ochranné a solární fólie na skla.


Nabízíme kompletní servis od vytvoření grafického návrhu, až po konečnou realizaci polepu.


Reflexní a fluorescentní fólie


Fluorescentní samolepící fólie disponují vysokou zářivostí barev a vyrábějí se jen v několika málo odstínech. Reflexní samolepicí fólie obsahují látky, který odrážejí dopadené světlo a mají tak i bezpečnostní aspekt.
 

Jejich využití je u bezpečnostních složek jako je policie, záchranná služba ale i na informačních a výstražných značkách, také se jimi často označují nadměrné nákladní vozidla, vozidla veřejné hromadné dopravy nebo taxislužby.


Naše firma nabízí oba tyto druhy včetně provedení montáže.


Tiskoviny


Navrhujeme a dodáváme velikou škálu tiskovin v libovolných kombinacích barev, jednostranný i oboustranný tisk - vizitky, letáky, reklamní kartónové desky, poukázky, pozvánky, blahopřání, oznámení, ...

Vizitky


Navrhujeme a dodáváme velikou škálu tiskovin v libovolných kombinacích barev, jednostranný i oboustranný tisk - vizitky, letáky, reklamní kartónové desky, poukázky, pozvánky, blahopřání, oznámení, ..

2005 - 2023 © Mirabea.cz | Vytvořil: Dokonalý web